Hizmetlerimiz


Yenilenebilir enerji sektöründeki Ar-Ge yatırımlarının maksimum verimliliğe ulaşmasını sağlamak, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve piyasaya verme sürecini hızlandırmak amacıyla 2007 yılında kurulan Teksis İleri Teknolojiler sektördeki Ar-Ge açığını kapatarak hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Teksis İleri Teknolojiler yenilenebilir enerji kaynaklarından güneş ve hidrojen enerjisi için ürün geliştirme ve Ar-Ge çalışmaları ile endüstriyel tasarım ve prototip imalatı hizmetleri sunmaktadır. 

Teksis İleri Teknolojiler geçmişte ve günümüzde sürdürdüğü ArGe Projeleri kapsamında kazandığı deneyim ile Yenilenebilir Enerjiler konularındaki çalışmalarınızın projelendirilmesi ve yürütülmesi aşamalarında danışmanlık hizmeti verilmektedir. Proje hazırlama süreci öncesinde yapılan araştırmalar ve  projenin verileceği kurum/kuruluş tarafından belirlenen kriterler doğrultusunda proje hazırlık çalışmaları gerçekleştirilmektedir. 

Teksis İleri Teknolojiler AR-GE Projelerinde, sistem hakimiyetiyle tecrübesini birleştirerek müşteriler ile beraber başarılı projelere imza atmayı sürdürmektedir. Bu kapsamda yazılan hizmetler firmalarımızın uygun destek programlarından yararlanması için gerekli başvuru dosyaları ve dönem raporlarının hazırlanması hizmetidir. Ar-Ge projeleri farklı ulusal ve ulusal arası fonlar tarafından çok yüksek oranlarda hibe ve/veya faizsiz krediler şeklinde desteklenmektedir. 

Proje fikri bulunmayan şirketlere teknik danışmanlar vasıtasıyla ticarileştirilebilen Ar-Ge fikirleri sunulmaktadır. Teknik ekibimiz ile birlikte şirketlerin Ar-Ge proje fikirlerini başvurulacak kaynağın değerlendirme kriterlerini esas alarak analiz etmektedir. Ar-Ge danışmanlığı hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, biz sizi arayalım. 


hd film izle